Strona główna >> Wiadomości >> Aktualności
3 promile
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 39-letnia mieszkanka gminy Korsze, która wielokrotnie znieważyła funkcjonariuszy. Kobieta została zatrzymana w swoim mieszkaniu przez policjantów podczas interwencji. Teraz 39-latka odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 1 roku pozbawienia wolności.
Wczoraj 20 minut po godzinie 15.00 na telefon oficera dyżurnego kętrzyńskiej policji zadzwoniła mieszkanka gminy Korsze, która poinformowała, że pies sąsiadki zagryzł jej dwie kury. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. W mieszkaniu zastali Krystynę R., która oświadczyła, że pies jest bezpański i opiekuje się nim od trzech dni. W trakcie rozmowy 39-letnia kobieta zachowywała się agresywnie i używała wulgarnych słów skierowanych do funkcjonariuszy. Krystyna R. była pijana. Badanie alkotestem wykazało, że mieszkanka gminy Korsze miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje zostanie jej przedstawiony zarzut znieważenia policjantów. Grozi jej kara do 1 roku pozbawienia wolności.
Za KWP w Olsztynie
~Gosc | Czytano 2006 razy | 28-10-08 8:08 | Kętrzyn [5]


Postów
Od
Dodano 2008-10-28 22:22

Porąbana glina

Jeżeli dopadną kogoś z wykluczenia społecznego, to rzucają się na
taką osobę jak przysłowiowe sępy. Jak chodzi o kogoś takiego jak Wałęsa, który bez prawka i drugi raz po pijaku spowodował wypadek, to prokurator przed sądem trząsł się ze strachu i wyjąkał, że to pomroczność jasna i wnioskował o uniewinnienie. A tu to, co innego kara do roku więzienia. Czerwony faszyzm i paranoja gliniarzy. To po pierwsze. Po drugi jak ktoś ma 3 promile, to tylko kompletny dureń może brać na poważnie, co taki delikwent wygaduje. Więc podchodząc uczciwie do sprawy, to tu nie może być w ogóle mowy o znieważeniu. Na trzeźwo, to, co innego. I można tu tylko poradzić tym interweniującym, aby udali się, czym prędzej do psychoanalityka, aby poprawił im samoocenę, a dla ich przełożonych, aby puknęli się czymś ciężkim po swoich pustych głowach.
I po trzecie tak jakoś się składa, że w Polsce wymierzane kary są kilkakrotnie wyższe za te same wykroczenie, czy przestępstwa niż na zachodzie. A Polska jest na niechlubnym pierwszym miejscu pod względem ograniczania wolności podejrzanym, czy oskarżonym jeszcze przed zapadłymi wyrokami.
Ta historia jedynie potwierdzą kompletne wyalienowanie gliny ze społeczeństwa i wyłączne ich działanie to karanie i represjonowanie zamiast ochrona i obrona przed bandziorami.
Pozdrawiam
Zygmunt JakubowskiPostów
Od
Dodano 2008-10-28 23:14

To jest jakaś paranoja.

W swoim mieszaniu może mieć i 10 promili. A jak można słowami obrazić policjanta w swoim mieszkaniu nie rozumiem, gdyby to było w miejscu publicznym i ktoś z obywateli to słyszał to tak. Policjant ma wkalkulowane w swój zawód słowa brzydkie kierowane do nich przez pijanych obywateli. Ale żeby za to wsadzać do aresztu to przesada. To nie podnosi prestiżu policji a wręcz przeciwnie. Nie mogli przyczepić się do psa to babę posadzili. Nie dziwię się, że redaktor zamieścił ten artykuł, miał chyba to samo na myśli.

Aga - co będzie głosowała na Pana Hećmana.Postów
Od
Dodano 2008-10-29 8:37

Tytul

Jak już pisałem wcześniej nie potrafią złapać bandyty to łapią pijane babcie - a statystyka wykrywalności "Przestępstw" rośnie.Postów
Od
Dodano 2008-10-29 9:05

Kompromitacji Policji

Do roku to się należy takim policjantom-matołkom, którzy naruszli spokój nietrzeźwej osoby we własnym domu i wyciągneli ją do aresztu za wulgarne pod ich adresem słowa. Może takich matołków należało ostrzec przed wejsciem do domu napisem glinom wstęp wzbroniony?Postów
Od
Dodano 2008-10-29 9:59

Tytul

Czego oczekujecie po korszańskiej policji. Nasi to matołki ale te z Korsz brak słów.


Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1696)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11606 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
destroyer of minds
Nie wiem jak ten ktoś może jeszcze co niektórych interesować czy też bawić. On za psa już dawno powinien siedzieć albo w...
~Gosc | 2024-02-08 21:16 |

<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu