Strona główna >> Wiadomości >> Aktualności
Grozili pozbawieniem życia
Noc w policyjnym areszcie spędziło dwóch mężczyzn. 31-letni Mariusz E. oraz 29-letni Krzysztof O. grozili pozbawieniem życia mieszkańcowi Kętrzyna. Obaj sprawcy byli pijani. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzut gróźb karalnych, za które grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21.00. Oficer dyżurny kętrzyńskiej policji odebrał telefon od mieszkańca Kętrzyna, który zgłosił, że dwóch mężczyzn zaczepia go i grozi mu pozbawieniem życia. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, tam czekał na nich pokrzywdzony. Mężczyzna poinformował stróżów prawa, że osoby, które mu groziły oddaliły się w kierunku ulicy Sikorskiego w Kętrzynie. Funkcjonariusze chwilę później na klatce schodowej, w jednym z bloków zatrzymali dwóch mężczyzn. Mariusz E. oraz Krzysztof O. również w obecności policjantów grozili pobiciem oraz pozbawieniem życia pokrzywdzonemu. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzut gróźb karalnych, za które grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn
~Gosc | Czytano 2170 razy | 29-12-08 15:39 | Kętrzyn [5]


Postów
Od
Dodano 2008-12-30 18:53

Znowu policjomatołki w akc

Żeby brać aż tak poważnie to, co mówią narąbani faceci, to trzeba być jeszcze większym od nich porąbańcem. I tu policjomatołki przechodzą siebie samych. W głupocie oczywiście. Bo sami sobie przeczą. Zeznanie pod wpływem jest nie ważne. Zawsze zamykają gościa, aż wytrzeźwieje i dopiero wtedy go przesłuchują. I jest oczywiste, że jak ktoś jest pod wpływem, to zawsze plecie i robi głupie rzeczy.
Jest, to kolejna represyjna akcja naszej policji skierowana w stosunku do kompletnie niewinnych ludzi. Metody policji świadczą o ich sadyzmie i patologicznej skłonności do represjonowania obywateli.
Jak widać z tej opisanej akcji najpierw sprowokowali pijaczków siedzących sobie na klatce do agresji, a następnie ich zaaresztowali. I jeszcze do tego dowalają absurdalne oskarżenie. Podobnie było z tą kobietką w Korszach.
Alkoholizm, to choroba, której ulega tak się składa o wiele więcej policjantów niż statystycznych obywateli.
Alkoholików należy leczyć i resocjalizować, a nie represjonować. Jednak, czy bezmózgowi sadyści są w stanie to zrozumieć?
Pozdro
ASPostów
Od
Dodano 2008-12-30 20:26

%

Jak ktoś jest głupi po alkoholu to niech nie pije, bo odpowiada tak samo jak trzeźwy - w końcu popełnia to samo przestępstwo. Alkohol na szczęście dla sądu nie jest usprawiedliwieniem.Postów
Od
Dodano 2009-01-01 12:54

Jeżeli % jesteś

bezmózgowcem, czyli glinomatołkiem, to Twoja wypowiedź mnie nie dziwi... I na przyszłość lepiej jak nie będziesz zabierał publicznie głosu...
Zeznanie nietrzeźwego jest nieważne. Tak samo i przed sądem nie może wystąpić nietrzeźwa osoba. Skoro zeznanie nietrzeźwego jest nieważne dla policji i dla sądu, to, dlaczego jak coś nagada pijaczek, a szczególnie na tą po pie przoną władzusię, to już jest ważne. Brak logiki, uczciwości i sprawiedliwości ze strony tzw. wymiaru sprawiedliwości. Jednak, taki fakt nie może dziwić. Sędziowie w Polsce, to w 90% komuna jak powiedział w jednym, z kwadransu po ósmej redaktor Wprostu. A komuna, to zawsze represje. Polscy sędziowie są najbardziej represyjni we współczesnej Europie. Polska jest na pierwszym niechlubnym miejscu 90-ciu przegranych spraw za bezpodstawne aresztowanie i za długie przetrzymywanie aresztowanych bez wyroku. Co ciekawe na drugim miejscu jest Rosja z ...9-ma przegranymi sprawami wnoszonymi przez poszkodowanych wymiaru sprawiedliwości oczywiście.
Szanowni im większa komuna, tym większa represyjność. Brytyjska policja w kontaktach z obywatelem jest nieuzbrojona. Co nie wzbudza agresji i nienawiści. Nasze glinonatolstwo jest uzbrojone po zęby i nawet w zdaje się normalnych kontaktach rodzi do siebie agresję i bezgraniczną nienawiść.
Pozdro
ASPostów
Od
Dodano 2009-01-02 13:28

Tytul

Wyjedz ty lepiej do Holandii. Tam będzie ci odpowiadało liberalne prawo.Postów
Od
Dodano 2009-01-02 18:21

Nie słyszałem

żeby Holandia przegrała w Trybunale w Strasburgu choć jedną sprawę za to, że jej policja, czy sądy represjonują swoich obywateli.
Polski wymiar przegrał ich już 90, a druga na liście Rosja 9... Statystyka mówi sama za siebie...
pozdro
AS


Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1694)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11328 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
destroyer of minds
Nie wiem jak ten ktoś może jeszcze co niektórych interesować czy też bawić. On za psa już dawno powinien siedzieć albo w...
~Gosc | 2024-02-08 21:16 |

<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu