Strona główna >> Wiadomości >> Aktualności
Na podwójnym gazie widział dwa pasy ruchu

Kętrzyńscy policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali 37-letniego Pawła J. Styl jazdy kierującego audi pozostawił wiele do życzenia. Auto momentami nie mieściło się na swoim pasie ruchu, o mało nie powodując zderzenia czołowego z innymi samochodami jadącymi z naprzeciwka. Jakby tego było mało kierowca w czasie jazdy nie korzystał z pasów bezpieczeństwa oraz wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Badanie stanu trzeźwości 37-latka wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za to przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
(foto: internet)
Wczoraj kwadrans przed godziną 17.00 na trasie Kwiedzina – Kętrzyn policjanci zwrócili uwagę na styl jazdy kierującego audi, który pozostawiał wiele do życzenia. Momentami auto nie mieściło się na swoim pasie ruchu. Kierujący nic sobie nie robił z przepisów drogowych. Wykonując manewr wyprzedzania zjechał na lewy pas ruchu i zmusił kierującego z naprzeciwka do gwałtownego hamowania. Jakby tego było mało prowadzący audi mężczyzna w czasie jazdy nie korzystał z pasów bezpieczeństwa oraz wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że 37-letni Paweł J. miał prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na 10 lat. Dodatkowo 37-latek odpowie przed sądem grodzkim. Właśnie tam trafi wniosek w sprawie popełnionych wykroczeń drogowych.

KW POLICJI
~Gosc | Czytano 1961 razy | 17-03-09 9:29 | Kętrzyn [1]


Postów
Od
Dodano 2009-03-20 22:22

Glinierze innych karzą,

a sami są bezkarni. Za takie wykroczenie jak poniżej innym wlepiają 400 zł. A gliniaż dostaje jedynie pouczenie. Kpina i kompromitacja policji...

Nie tak dawno szczecińscy stróże prawa zakopali się na torach tramwajowych, a tymczasem piątek przyniósł kolejne straty w taborze policyjnym. Internauta Zygmunt poinformował na platformę Kontakt TVN24 o kraksie policyjnego radiowozu. Sprawcą był funkcjonariusz. Został ukarany przez swoich kolegów. Pouczeniem.

internauta Zygmunt
200 metrów. Tylko tyle brakowało szczecińskim policjantom, by dojechać do celu bez żadnych strat. – Tuż przed komisariatem policji przy ulicy Kaszubskiej w Szczecinie, radiowóz policyjny uderzył w samochód – poinformował internauta Zygmunt.

Rzecznik prasowy szczecińskiej policji powiedział portalowi tvn24.pl, że do wypadku doszło z winy policjanta. - Radiowóz uderzył w zaparkowany samochód, a ten siłą rozpędu uderzył w inne auto - poinformował rzecznik. Pechowy policjant został rozliczony przez swoich kolegów za udział w kolizji drogowej. Obyło się bez mandatu - funkcjonariusz dostał pouczenie.
ZJ


Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1698)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11660 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
destroyer of minds
Nie wiem jak ten ktoś może jeszcze co niektórych interesować czy też bawić. On za psa już dawno powinien siedzieć albo w...
~Gosc | 2024-02-08 21:16 |

<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu