Strona główna >> Wiadomości >> Sport
Nowe porządki w Granicy
Ogromne zainteresowanie wzbudziły we mnie ostatnie informacje dotyczące zmian organizacyjnych w KKS „Granica”. Zaprzyjaźniony serwis granica-ketrzyn.prv.pl, donosi o ważnych zmianach w klubie. W klubie, z którym współpracowałem przez cztery lata, wciąż (chyba) jestem jego członkiem i (na pewno) kibicem.
W „Granicy” powstały dwie nowe, interesująco brzmiące funkcje: szef sztabu szkolenia młodzieży i dyrektor sportowy-menadżer(!)
Funkcje rzeczywiście godne nie przymierzając Wisły Kraków czy jakiejś innej Legii Warszawa. Poważnie brzmi, długo się wymawia i tak
w ogóle pełen profesjonalizm. Szkoda tylko, że działania to już takie, jakby ... profesjonalne inaczej. Dowiedziałem się, że do rozgrywek rundy wiosennej nie przystąpią juniorzy w lidze wojewódzkiej. Kilku juniorów zasiliło szeregi pierwszej drużyny prowadzonej przez Mirosława Millera (tak na marginesie, serdecznie pozdrawiam), wobec czego musiałoby nastąpić przesunięcie młodszych zawodników do drużyn starszych rocznikowo. Chłopcy by się „ograli” i do sezonu 2008-09 przystąpiliby z bagażem doświadczeń z rundy wiosennej.
Nic z tego. Podobno uzasadnienie było takie, że grając młodszymi „nie uzyskamy wyników”. Jakich wyników? Czy dajmy na to czwarte miejsce w lidze wojewódzkiej juniorów lub chociażby mistrzostwo województwa trampkarzy, to są wyniki dla których warto zniweczyć trud młodych piłkarzy, a drugich pozbawić szansy prawdziwego rozwoju? Pewnie wyjdzie na to, że się czepiam i w ogóle nie znam. Może się mylę, ale oficjalne argumenty nie docierają do mnie zupełnie.
Osobna historia, to masowy exodus zawodników. Po odejściu Rafała Sokołowskiego, Szymona Nałysnyka, a wcześniej Pawła Kowalewskiego wydawało się, że kadra „Granicy” szczuplejsza już być nie może. Otóż może. Mariusz Wepa, Błażej Opaliński, Krzysztof Łastówka, Łukasz Jończak, Kamil Jończak, Michał Wołowik, Marcin Biaduń – kolejni, którym znudziła się nijakość kętrzyńskiego klubu. Ostatecznie, kto z nich w Kętrzynie pozostanie, a kto zasili „Mamry”, „Vęgorię”, czy „Romintę”, dowiemy się niebawem. Na dzień dzisiejszy, przynajmniej ja wiem jedno: Panowie szefowie sztabu szkolenia młodzieży i dyrektorzy sportowi - menadżerowie – źle się bawicie!

Robert Majchrzak
Robert Majchrzak | Czytano 2835 razy | 17-03-08 13:17 | Kętrzyn [4]


Postów
Od
Dodano 2008-03-17 22:03

O! i tu komuna

No, no nazewnictwo to już kapitalistyczne, a reszta to po staremu, komuna.
A kiedy w Granicy będzie normalnie? A no w tedy jak ją sprywatyzują. I 90% procent obecnych problemów by nie było. Bo komuna, to taki system gdzie bohatersko pokonuje się problemy, o których w normalnych krajach nikt nigdy nie słyszał.
Panowie sprywatyzować wreszcie Granicę i będzie normalnie. Z zawodnikami również. Zawodnik, to inwestycja, a jak wyszkolony odejdzie, to w klubie zostanie po nim kasa. Za tę kasę kupi się lub wyszkoli nowego. Nie porównujcie Granicy z Legią czy Wisłą, te kluby są już sprywatyzowane. Granica po staremu, ludowa... i problemy stare, ludowe.
Panowie sprywatyzować Granicę, to nie boli, a będzie normalnie. Dość już tej komuny, 63 lata to już wystarczy w zupełności...
Pozdrawiam
Zygmunt JakubowskiPostów
Od
Dodano 2008-04-28 16:12

trzeba czekać!!!Granica

Jedynym wyjściem aby klub funkcjonował normalnie jest najpierw danie pracy zawodnikowi żeby miał na chleb i odżywki a dopiero gra w klubie bo człowiek musi jeść i pić żeby grać!!!Postów
Od
Dodano 2008-05-27 21:44

Panie Robericie!!!!!

Pan juz swoje 5 minut miał w Granicy.....
daj teraz szanse innym...Postów
Od
Dodano 2008-06-06 12:07

Do porzednika

Jeżeli pan uważa że to prawidłowy kierunek to oby mieli tylko 5 min i ani sekundy więcej
Kentrzyniak


Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1694)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11228 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

paszport
czyli w Ketrzynie nie wyrobie paszportu?
...
~Gosc | 2017-07-31 16:15 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu