Strona główna >> Wiadomości >> Aktualności
You Can Dance z Karolewa
Tego jeszcze w Polsce nie było. Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Karolewie zatańczyli poloneza na... przyczepach ciągniętych po polu przez traktory. Ta interpretacja tego tańca okazała się najlepsza w naszym województwie i ma szansę na wygraną w programie "You Can Dance - Po Prostu Tańczcie Na Studniówce"
Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klasy maturalne musiały przygotować materiał filmowy z układem tanecznym „Polonez nie musi być nudny”. Maturzyści ZSLiZ w Karolewie zatańczyli poloneza na przyczepach ciągniętych przez ciągniki, którymi kierowali również maturzyści.

Oprócz szkoły z Karolewa do konkursu zgłosiło się 57 szkół z całej Polski. Z materiałów filmowych jury złożone z jurorów "You Can Dance" i tancerzy programu wybrało pięć najlepszych szkół, które przeszły do finału.

— W drugim etapie szkoły muszą przygotować prezentację z uzasadnianiem, dlaczego TVN powinien zorganizować naszą studniówkę. Ekipa YCD odwiedzi szkoły i nagra własny materiał, który wraz z prezentacją zostanie umieszczony na stronie www.studniowka.tvn.pl" — mówi Katarzyna Aleszczyk oraz Cezary Tyszka, opiekuni maturzystów. — Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie zapowiedź ciężkiej pracy. My zrobimy wszystko w przygotowaniu najlepszej prezentacji szkoły i przede wszystkim tańczących maturzystów oddających charakter zawodu w którym się kształcą. Zdajemy sobie sprawę, że do rywalizacji stajemy z potężnymi miastami jak Lublin, Katowice, Radom, Zawiercie, dlatego apelujemy do mieszkańców powiatu kętrzyńskiego, do mieszkańców województwa warmińsko – mazurskiego, północnej Polski, głosujcie na nas! — apelują opiekunowie maturzystów.

Na maturzystów z Karolewa i ich "Traktorowego Poloneza" głosować można pod adresem www.studniowka.tvn.pl.

>>>
Zobacz film!

Andrzej Janicki
Gazeta w Kętrzynie

~Gosc | Czytano 5566 razy | 14-11-08 17:45 | Kętrzyn [0]

Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1695)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11543 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
destroyer of minds
Nie wiem jak ten ktoś może jeszcze co niektórych interesować czy też bawić. On za psa już dawno powinien siedzieć albo w...
~Gosc | 2024-02-08 21:16 |

<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu