Strona główna >> Wiadomości >> Aktualności
Pijana matka
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała matka, która opiekowała się trojgiem własnych dzieci. O zaistniałym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. Policjanci wyjaśniają czy matka swoim zachowaniem nie naraziła zdrowia i życia swoich dzieci.
(Foto: internet)
Wczoraj około godziny 23.40 do oficera dyżurnego komendy powiatowej policji w Kętrzynie zadzwonił jeden z tamtejszych mieszkańców. Poinformował, że w jednym z mieszkań przy ul. Westerplatte lokatorzy poprzez głośne odtwarzanie muzyki zakłócają ciszę nocną. Na miejsce zdarzenia został wysłany policyjny patrol. Funkcjonariusze kilkakrotnie pukali do drzwi mieszkania, które po dłuższym czasie otworzyła 24-letnia kobieta. W mieszkaniu przebywała trójka dzieci w wieku 2, 3 i 6 lat. Od matki dzieci czuć było zapach alkoholu. Policjanci zbadali jej stan trzeźwości. Jak się okazało kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 24-letnia Justyna D. trzeźwieje w policyjnym areszcie. Trójka małoletnich dzieci została przekazana pod opiekę babci.
Funkcjonariusze wyjaśniają czy matka swoim zachowaniem nie naraziła życia i zdrowia dzieci. Jeśli zarzut się potwierdzi, to może jej grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
O zaistniałym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

KW Policji
~Gosc | Czytano 2224 razy | 06-01-09 13:05 | Kętrzyn [2]


Postów
Od
Dodano 2009-01-06 19:26

Bestialstwo policji

bez żadnych ograniczeń. I o zgrozo przy milczeniu i braku sprzeciwu społeczeństwa. A powinniśmy wiedzieć, że represje zboków jak widać się nasilają. Obywatelu, wczoraj gliniarze bezprawnie napadli i zamknęli tę nieszczęśliwą kobietę, ale jutro mogą wziąć się za Ciebie! To jest już kolejna informacja, że glina łamiąc bezkarnie prawo represjonuje obywateli. Identycznie jak stara es, czy ubecja. Włażą zbrodniarze do domów ludzi i jak są pod wpływem, to ich wywlekają z domów i wiozą do paki. Przecież to jawne łamanie prawa i niczym nie uzasadniona represyjność. Tym zboczeńcom już jest mało, że napadają na każdego, kto sobie popija pod chmurką i zaczęli jak widać wdzierać się do mieszkań ludzi w celu znęcania się na nimi.
Zadziwiające jest również i to, o czym już wiele razy pisałem, że ofiarami bezzasadnych i bezprawnych represji policji są zawsze ludzie z tak zwanego wykluczenia społecznego. A przecież tym biednym ludziom potrzebna jest pomoc społeczna, materialna, terapeutyczna i duchowa, a nie ta ciągle bezmyślna represyjność policjantów pozbawionych mózgu, współczucia i wrażliwości na biedę ludzką.
Z dwóch powodów takie postępowanie policji jest uzasadnione. Po pierwsze widać, że ciągle są szkoleni z podręczników Feliksa Dzierżyńskiego, a po wtóre wielu z nich to dzieci i wnuki stalinowców...
Pozdrawiam
ASPostów
Od
Dodano 2009-01-09 18:23

Prawdziwa prawda

ktoś prawdę napisał


Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1698)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11652 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
destroyer of minds
Nie wiem jak ten ktoś może jeszcze co niektórych interesować czy też bawić. On za psa już dawno powinien siedzieć albo w...
~Gosc | 2024-02-08 21:16 |

<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu