Strona główna >> Wiadomości >> Aktualności
Turniej mundurowych
W III Turnieju Halowej Piłki Nożnej Policjantów z województwa Warmińsko-Mazurskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie zdobyli policjanci z Gołdapi.
W sobotę 7 lutego w Kętrzynie odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej Policjantów z województwa Warmińsko-Mazurskiego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie. O zaszczytne I miejsce do walki stanęło 6 drużyn z komend powiatowych naszego regionu, gościnnie samorząd gminy Kętrzyn oraz Areszt Śledczy z Giżycka.

Osiem drużyn z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu grało o udział w półfinale, w którym znalazły się drużyny z komend powiatowych w Kętrzynie, Bartoszyc, Gołdapi oraz Aresztu Śledczego z Giżycka. W meczu o wejście do ścisłego finału policjanci z Kętrzyna ulegli zawodnikom z Aresztu Śledczego dopiero po serii rzutów karnych, w kolejnym meczu nie sprostali drużynie z komendy powiatowej w Bartoszycach zajmując ostatecznie IV miejsce. W finałowej rozgrywce spotkały się komenda powiatowa z Gołdapi oraz Areszt Śledczy z Giżycka. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 i I miejsce wywalczyli policjanci z Gołdapi. Tym samym drużyna z Aresztu Śledczego z Giżycka zajęła II zaszczytne miejsce. Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały puchary wraz z gratulacjami z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie mł. insp. Wiesława Skudelskiego.

Wyróżniających się zawodników uhonorowano statuetkami. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się policjant Leszek Kwieciński z Bartoszyc, najskuteczniejszym bramkarzem Damian Jamrowski z komendy powiatowej w Kętrzynie, „królem strzelców” z wynikiem 11 strzelonych bramek został Krzysztof Koleśnik z Aresztu Śledczego z Giżycka. Puchar Fair Play ufundowany przez kierownika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie trafił do najczyściej grających tego dnia zawodników z komendy powiatowej w Bartoszycach.

Tekst i FOTO KPP Policji w Kętrzynie
~Gosc | Czytano 2317 razy | 09-02-09 15:56 | Kętrzyn [0]

Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1694)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11238 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

paszport
czyli w Ketrzynie nie wyrobie paszportu?
...
~Gosc | 2017-07-31 16:15 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu