Strona główna >> Wiadomości >> Aktualności
Posłowie PiS o Polsce i Europie
Wizyta posłanki Iwony Arent i posła Jacka Kurskiego tuż przed eurowyborami zachęciła w środowe popołudnie mieszkańców Kętrzyna do odwiedzenia kina Gwiazda. Parlamentarzyści po prezentacji własnego programu wyborczego, który wpisuje się w hasło: "Więcej Dla Polski" sprowokowali do zadawania pytań, które dotykały głownie kwestii Unii Europejskiej.
"zdjęcia"

Okazało się, że mieszkańcy Kętrzyna dobrze poruszają się w tematyce Unijnej i rewelacyjnie orientują się w takich kwestiach jak: traktat Lizboński, frakcje parlamentarne, prawa mniejszości narodowych, regulacje spraw własnościowych na terenie Warmii i Mazur, które bezpośrednio są związane z europejskim orzecznictwem.
Jacek Kurski znany z charyzmatycznych wystąpień i wyrazistych poglądów w sposób merytoryczny i rzeczowy odpowiadał zebranym na wszystkie pytania. Przyznając, że jest mile zaskoczony frekwencją i poziomem dyskusji. Wygląda na to, że aby zdobywać sympatię i popularność nie trzeba na wzór posła Palikota przynosić na spotkanie świńskiego ryja, czy publicznie pić alkohol z małych buteleczek.
Po oficjalnej części Poseł Kurski miał chwilę, aby porozmawiać min. ze Zbigniewem Maciejewskim z Kętrzyna, z którym w latach osiemdziesiątych działał w podziemiu niepodległościowym i wspólnie tworzyli konspiracyjne struktury walczące z komunistyczną władzą.
Spotkanie niby partyjne, na którym nie zabrakło również polemiki z politycznymi konkurentami bardziej przerodziło się w pozytywną dyskusję. W bardzo miłej, sympatycznej a jednocześnie twórczej atmosferze rozmawiano o sytuacji bieżącej Polski i Europy.
Michał Kochanowski | Czytano 2342 razy | 04-06-09 8:18 | Kętrzyn [5]


Postów
Od
Dodano 2009-06-04 13:15

Tytul

BOJKOTUJĘ wybory, bojkotuje każdą władzę!!!Postów
Od
Dodano 2009-06-04 14:48

Mocno otumaniony

nasz Polski naród, skoro nadal daje się otumaniać tym otumaniaczom z PIS, czyli Polska i socjalizm i PO.
Pan poseł, to jedynie sługus Kaczyńskich, który jeździ po
Polsce i rozgłasza ich głupoty...
Bo jak Kaczyńscy nie wierzą w to, że wolny rynek rozwiąże wszystkie ekonomiczne problemy, to albo są głupcami, albo hochsztaplerami politycznymi, czyli innymi słowy socjalistami. A socjalizm, to już był w Polsce. I o zgrozo po 1989 roku dzieci i wnuki stalinowców znowu ten wstrętny ustrój nam w Polsce montują. A czy to jest PiS, PO, PSL, czy SLD, to wszystko ten sam czerwony diabeł...
Pozdrawiam
ZJPostów
Od
Dodano 2009-06-04 19:32

WIARA

Jestem wierny idei wolnej i sprwiedliwej Polski oraz władzy, która ma honor. Wiem doskonale co to jest wiara i honor, miałem dobre wzorce-ojca-długoletniego więźnia politycznego i matki swojej. Niestety rząd PO (czytaj Platforma Oszustów)i PSL honoru nie ma. Oszukał mnie i cały naród polski. Gdzie są obietnice wyborcze? Gdzie ta "DRUGA IRLANDIA"? Pytania o niedotrzymanie obietnic(brak honoru) można mnożyć w nieszkończoność. Swój głos oddam na PiS i Iwonę Arent. Wiem, że to nie będzie zmarnowany głos. Nie będę marnował swego głosu,głosując na inne partie, a w szczególności na oszustów z Platformy Oszustów.
Piotr FeszkePostów
Od
Dodano 2009-06-05 7:44

Tytul

Zgadzam sie z wypowiedzią Pana Piotra, słowa trzeba dotrzymywac. Bede głosować na PISPostów
Od
Dodano 2009-06-07 14:39

Kochane PiSuarki,

gdyby był to amerykański kongresman, to byłby obowiązkowo z amerykańską flagą. Jeżeli byłby to Polski kandydat, to miałby Polską flagę. A ten Wasz widnieje tylko z kolorami narodowymi, ale plemienia judzkiego. Nie pieńcie się wię tak za bardzo bardzo...
szalom
ZJ


Kętrzyn Dodaj komentarz

# Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja www.ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin, zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.


Polityka prywatności - polityka cookies serwisu www.ketrzyn.net

Czy chcesz by amfiteatr wybudowano przy ulicy Kajki ?

Tak
Nie
Zobacz wyniki
(1696)

Najpopularniejsze
Różne mniejszości i ich pró...
Szanowni Państwo!

Do Sejmu trafił projekt nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych p...
Dodał: aws | Czytano 11606 razy | 2013-10-28 15:55 | Kętrzyn [1]
Komentarze
destroyer of minds
Nie wiem jak ten ktoś może jeszcze co niektórych interesować czy też bawić. On za psa już dawno powinien siedzieć albo w...
~Gosc | 2024-02-08 21:16 |

<script>tak</script>...
~Gosc | 2022-01-21 17:02 |

Tytul
Gdzie przy planowanej obwodnicy są tereny inwestycyjne? Dlaczego nie myśli jak np.w Mrągowie.Obwodnica jest poza osiedla...
~Gosc | 2021-03-10 16:01 |

Ogłoszenia
21-01-22 16:53 Ile kosztuje bilet autobusowy miesięczny?
27-05-15 15:54 Koncert Charytatywny DODY w Kętrzynie
02-12-13 21:14 Wybuch gazu przy ul. Kasztanowej
2013-11-17 18:52 Co sprawia, że w Kętrzynie jest dobrze
03-11-13 20:56 Kętrzyński wątek kampanii o wolne media

+ Dodaj za darmo ogłoszenie
Rozkłady jazdy
Rozkład PKP
Polecamy
Reszel
Poprawny CSS   Poprawny XHTML

Copyright 2007-2020 _|_ Redakcja ketrzyn.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników portalu